Żółtawe upławy po konizacji szyjki macicy

Witam. 7 dni temu miałam robioną konizację szyjki macicy. Dzisiaj pojawiły się żółtawe upławy o niezbyt przyjemnym zapachu. Czy to normalny objaw po takim zabiegu, czy może sygnał,że wdała się jakaś infekcja. Proszę o pomoc, bo zaczynam się niepokoić,że coś jest nie tak. Dziękuję za szybką odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.