Upławy po zabiegu konizacji szyjki macicy

Witam. 7 kwietnia miałam zabieg konizacji szyjki macicy. do tej pory mam upławy które ciagle się zmieniają, od jasnych śluzowatych do ciemnych brązowo różowych. Martwi mnie ich bardzo nieprzyjemny zapach gnilny. jestem 12 dni po zabiegu chcialam zapytac czy to normalne? Jezeli nie to co moze sie dziac. Dziekuje za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Być może towarzyszy infekcja. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.