Krwawienie i ból brzucha po stosunku: co się dzieje?

Witam. Trzy dni po okresie współżyłam. Po stosunku leciała mi krew, a teraz boli mnie brzuch, aż do pępka. Co to może oznaczać?

Witam serdecznie,
Krwawienia/plamienia po stosunku mogą być objawem nadżerki szyjki macicy. Są to tzw. krwawienia kontaktowe. Natomiast przyczyną dolegliwości bólowych podbrzusza mogą być np. torbiele jajników, stany zapalne dróg rodnych. Aby wyjaśnić przyczynę dolegliwości konieczna jest wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam