Krwawienie i cysty jajnika
Witam serdecznie.. Mam 32 lata i jeden porod za soba. 2mc temu dostalam krwotoku, po ktorym krwawilam 1,5 mca. Wykonano mi usg na ktorym pani dr. Doszukala sie cysty jajnika. Mieszkam w UK i jest to dla mnie duze utrudnienie gdyz moj lekarz powiedzial, ze tu nie leczy sie cyst. Obecnie nie krwawie ale wciaz odczuwam bol z prawej strony ( choc cysta jest z lewej ) oraz mam zolte uplawy. Jedyne co moge zrobic na "wlasna reke" to moge zastosowac progreston ktory posiadam. Czy powinnam?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani - opis Pani dolegliwości nie upoważnia do podjęcia decyzji o leczeniu hormonalnym. Zatem, proponuję powrót z UK do RP i udanie się do specjalisty ( proszę sobie wyobrazić, że tutaj potrafimy leczyć cysty i nie tylko) - zdrowie jest najważniejsze.
Pozdrawiam, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg.