Krwawienie po 22-godzinowym opóźnieniu w przyjęciu tabletki Vixpo

Zażywam tabletki Vixpo. Zapomniałam wziąć tabletkę z 4 dn. nowego opakowania. Zażyłam ją drugiego dnia, z ok. 21 - 22 godz. opóźnieniem. Po 2 h (o normalnej porze) wzięłam tę, którą powinnam danego dnia. Po kilku dniach wystąpiło u mnie krwawienie, trwa ono już dwa dni. Biorę jednak dalej tabletki, jak wskazuje ulotka. Martwi mnie to krwawienie. Kiedy ono ustąpi? I czy to może przyczynić się do rozregulowania/późniejszego wystąpienia okresu? PS Za każdym razem korzystamy również z prezerwatyw.

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u ginekologa. Bez zbadania nie jestem w stanie nic stwierdzić.

Pozdrawiam.