Krwawienie po łyżeczkowaniu i konizacji

Mam25lat.01.06mialam lyzeczkowanie,15.07konizacje (cinII cinIII hsil)23.07pekla szew i znow mnie zszywali.Krwawilam do 14.08az zaczelam brac tab antykoncepcyjne zeby wsztrzymac okres, ponoc to bylo zapalenie macicy.Teraz mam okres 4dzien i krwawie zywo czerwona krwia,jakby spieniona,bez skrzepow i sluzu.Nigdy takiego okresu nie mialam.Do tego kluje mnie w srodku,jakby ta szyjka.Czy moglo cos peknac?Czy okres jest taki dziwny po zabiegu?Prosze odp.Bardzo sie martwie.Mam juz dosc widoku krwi.Ania

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa . Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.