Krwawienie po miesiączce a ryzyko ciąży

Mam 22 lata, nieregularne miesiączki. Ostatnia trwała 8-15.01, a po dwóch dniach wystąpiło u mnie krwawienie. Głównie pojawia się podczas oddawania moczu, a na podpasce mam skrzepy. Byłam dziś u lekarza, który nic mi nie powiedział, tylko skierował na badanie krwi i sprawdzenie czy jestem w ciąży. Mój chłopak ma problem z wytryskiem, więc nie wydaje mi się żeby to była ciąża. Co to może być? Bardzo się boję :(

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania nie można nic powiedzieć. Proponuję wykonać badania i udać się ponownie do lekarza.