Silne bóle brzucha a ryzyko ciąży po pettingu

Mam 18 lat. W sobotę uprawiałam petting z moim chłopakiem - ocierałam się o jego penisa. Dotykałam raczej jego górnej części a nie dolnej - nie dotknęłam żołędzia. Chłopak nie miał wytrysku. Robiliśmy to w raczej w dzień płodny (mam nieregularne cykle i trudno to stwierdzić). Moje pytanie: czy jest szansa na to że zaszłam w ciążę? Wydaje mi się że nie ale troszkę zaczynam panikować. Dodatkowo dzisiaj wystąpiły u mnie silne bóle w dole brzucha. Proszę o fachową pomoc.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Prawdopodobieństwo ciąży jest znikome. Należy poszukać innej przyczyny bólu brzucha. Byc może związany jest on ze stresem. Proponuję udać się do lekarza aby po bezpośrednim badaniu mógł on postawić prawidłową diagnozę.