Krwawienie po odstawieniu tabletek Vibin Mini

29 sierpnia, po 10 miesiącach brania tabletek Vibin Mini, odstawiłam je. Krwawienie z odstawienia pojawiło się normalnie 2 września. Właśnie czekam na 1 normalną miesiączkę. Przed braniem tabletek miałam nieregularne cykle, zawsze poniżej 28 dni. Dziś jest 27 dzień cyklu - okresu nadal nie mam. Po jakim czasie może on się pojawić i po jakim czasie (gdyby miał nie wystąpić wcale) musiałabym się zgłosić do ginekologa? Chciałabym wiedzieć ile czasu mogę dać organizmowi na regenerację bez zmartwień

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisu nie jest możliwe określenie terminu miesiączki. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższych dwóch tygodniach to konieczna będzie wizyta u ginekologa.