Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 8 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krwawienie po trzykrotnym pozytywnym teście ciążowym

Witam, 10 styczna miałam dostać planowaną miesiączkę, jednak jej nie dostałam, więc po 11 dniu cyklu zrobiłam test i wynik był pozytywny. By się upewnić za dwa dni powtórzyłam test i wynik się nie zmienił, jednak w tę niedzielę rano obudziłam się i byłam cała ubrudzona krwią, potem wydobyły sie jeszcze z pochwy dwa duże skrzepy. Był to 17 dzień cyklu. Krwawienie się zmniejszyło, ale nie ustaje. Robiłam rano kolejny test i wynik jest nadal pozytywny, nie wiem co o tym myśleć. Proszę o pomoc.

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Podróż samolotem w czasie ciąży

Czy kobieta w ciąży może podróżować samolotem? A jeśli tak to, w którym trymestrze jest to najbezpieczniejsze? Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat.

Witam! Trzykrotny pozytywny wynik testu ciążowego jednoznacznie wskazuje na ciążę. Każde plamienie w tym stanie wymaga konsultacji ginekologicznej. U niektórych pacjentek w pierwszym trymestrze, w dniach spodziewanych miesiączek mogą pojawiać się krwawienia. U Pani krwawienie pojawiło się jakby w połowie cyklu, a zatem tym bardziej wskazana jest pilna wizyta u ginekologa, który ustali przyczynę dolegliwości. Pozdrawiam

Lekarz w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. Witolda Orłowskiego w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy