Krwawienie po zażyciu Escapelle

Witam. W 5 dniu cyklu odbyłam stosunek przerywany. Moje cykle trwają 24-26 dni. W 7 dniu cyklu (w 3 dobie) zazyłam tabletkę escapelle. 7 dni po zazyciu dostałam lekkiego brązowego plamienia, któro trwało kilka dni. Czy powinnam się martwić? Czy można wykluczyć ciążę? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! By wykluczyć ciążę powinna Pani wykonać test ciążowy. Będzie wiarygodny około 14 dni po stosunku.