Krwawienie podczas stosunku po stosowaniu chemioterapii

Witam. jestem radio-chemioterapii szyjki macicy i 4 brachy. minęło 4 miesiące od leczenia. współżycie seksualne zaczekam po 2 miesiącach po zakończonym leczeniu, cały czas mam krwawienia podczas stosunku. chciałam się zapytać czy to normalne i jak długo możne potrwać. używam kremów nawilżających.

Magdalena StusiĹska

Witaj,
tę kwestie najlepiej przedyskutować z prowadzącym leczenie lekarzem onkologiem.