Krwawienie pomimo zastosowania Orgametrilu

Witam ,mam 35 lat dwa razy rodziłam ,raz naturalnyporod a raz cesarskie ciecie.Miesiaczki byly regularna co 28 dni .Spirala załozona 5 rok .Dostałam miesiaczke po 14 dniach .Lekarz przepisla mi orgametril na zatrzymanie miesiaczki ale krwawie 8 dzien ,bole podbrzusza sa uciazliwe i codzienne .Co robic ? Prosze o odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Proszę zgłosić się do lekarza. Przykro mi, ale bez badania nie mogę doradzić nic więcej.