Krwawienie przed ostatnią tabletką z blistra

Biore 6 opakowanie logest. 8 dni przed odstawieniem dostałam krwawienia. Scislej nie tak mocno , bo nie mam na wkładce. Ale podbarwiony krwią śluz czy wydzielina. Jak podcieram chusteczką nawilzająca. Przeparaszam ze tak pisze. Biore regularnie, czy mam powod do niepokoju. Czy stres może wpłynać na to, duzo się u mnie dzieje , mało spie. Czy antykoncepcja jest zachowana?

Jeśli przyjmuje Pani tabletki prawidłowo, ochrona jest zachowana. W trakcie stosowania tabletek zdarzają się plamienia poza tygodniem przerwy. W razie wystąpienia innych niepokojących objawów proszę skonsultować się ze swoim ginekologiem.