Krwawienie przed ściągnięciem plastra antykoncepcyjnego

stosuje plastry evra od marca , od dwóch tygodni nie zmieniłam plastra mam cały czas ten sam w środę mam ściągnąć a w sobotę zawsze dostaje miesiączkę dostałam plamienia w poniedziałek(dziś) przed ściągnięciem plastra czy jest możliwość zajścia w ciąże czy mam odkleić plaster ? Zaznaczę , że zabezpieczamy się tylko plastrami .

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecałbym ściągnięcie plastra według planu. Nie powinno to stanowić problemu dla Pani zabezpieczenia. W razie watpliwości zalecam wizytę u ginekologa. Pozdrawiam