Krwawienie przy tabletkach antykoncepcyjnych

Biore tabletki od jakiegoś czasu. Przy 3 opakowaniu około 10 tabletek przed skonczeniem opakowania zaczęłam plamić, czasem poszły tzw. 'skrzepy' w 7 dniach przerwy, krwawienie z odstawienia nie pojawiło się, troche plamiłam. Dziś (11.12) Zaczęłam kolejne opakowanie, plamień juz nie ma. Jest możliwość ciąży skoro tabletki brałam regularnie, co mogło to spowodowac? Wcześniej nie było zadnych problemów.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę wykonać test ciążowy. Jeśli sytuacja się powtórzy proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam