Lekkie plamienie i krwawienie przy tabletkach Sylvia 30

Dzień dobry, Od 1,5 roku biorę tabletki Sylvia 30. Krwawienie z odstawienia występowało regularnie. W tym bliskie ok. 13 dnia brania tabletek pojawiło się najpierw lekkie plamienie potem lekkie krwawienie które utrzymuje się od 4 dni. Nie pominelam tabletki. Brałam w miedzy czasie ibuprom i etopiryne. Co może być przyczyną? Jak powinnam przyjmować dalej tabletki, z przerwą? Czy ochrona jest zachowana? Dodam tylko ze w ostatnim miesiącu miałam dużo stresu i zdarzyło mi palić papierosy.

Witam,
krwawienia w czasie przyjmowania tabletek się zdarzają.
Nie powinno się palić papierosów przy stosowaniu antykoncepcji dwuskładnikowej.
Może Pani jednorazowo nie robić przerwy między opakowaniami/
Ochrona powinna być zachowana

pozdrawiam