Krwawienie w 3 tygodniu ciąży a ryzyko poronienia

Witam.Jestem w 3 tyg ciazy ,mieszkam w Szkocji od dwoch dni mocno krwawie bylam w szpitalu tam zrobili mi USG I badanie dopochwowe lekarz stwierdzil ze mam za duze krwawienie I ze zostane w szpitalu I na tym sie skonczylo lezalam caly dzien cala noc I nic zadnych tabletek nic tylko lezalam na drugi dzien mnie wypuscili ale nadal krwawie to juz 3 dzien.Czy grozi mi poronienie???

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W przypadku obfitego krwawienia na początkowym etapie ciąży nie można wykluczyć, że to jest związane z poronieniem. W przypadku nadal utrzymującego się krwawienia konieczna będzie wizyta u ginekologa celem ustalenia dalszego postępowania. Pozdrawiam