Bóle podbrzusza, krwawienie a poronienie

Witam. Mam taki klopot staram sie z partnerem o dziecko dostaslam 9stycznia okres ktory trwal 8 dni (u mnie to normalne) tylko ze 3dni po skonczeniu sie okresu znowu krwawie i nie wiem co sie dzieje :( jest to bardzo obfite krwawienie .. i jest duzo skrzepow mam bole podbrzusza tez.. czy to moze byc poronienie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być związane ze wczesnym poronieniem. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.