Czy to może być wczesne poronienie?

Witam. Sytuacja wyglada tak ze zawszw mam regolarnie okres co 28 dni i trwa maxymalnie 3-4 dni ale tym razem tydzien po okresie odczuwalalam silny stqly bol jajnikow ktore byly opuchniete myslqlam ze to moze jakos wykatkowo uporczuwe dni plodne w tym czaie mialam rowniesz duzo sluzu bezvarwbego bol przedluzql sie pozniej pojawyila sie zpora ilosc na raz wyfziwliny zbarwionej na rozowo o gestrzej konsystencji pi czy mialam delikatne plqmoena po d2ych dniach pohawila si2 mo2siaczka znacznie wczesniej niz po2inna wystapic byla duzo bardziej intentsywa i trwa obecninie dluzej niz 10 dni przy cxym jajniki nadal bola oraz podbrzusze i krzyze pojawila si2 rowniez biegunka. Zastanwam sie czy ro moze wczesne poronienie czy moze jakas choroba. Prosze o podpowiedz
KOBIETA, 29 LAT 5 dni temu
Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

zachęcamy Panią do niezwłocznego kontaktu z ginekologiem. Niezbędne jest wykonanie badania, by znaleźć przyczynę opisanych dolegliwości. Tak może wyglądać zarówno poronienie na wczesnym etapie ciąży, jak również schorzenia ginekologiczne bądź zaburzenia hormonalne.

Nie jest możliwe określenie tego na podstawie samego opisu, dlatego kluczowe jest udanie się do lekarza ginekologa, który zbada Panią i zaleci dalsze postępowanie. Proszę nie zwlekać.

Odpowiedzi specjalistów na podobne pytania umieszczamy poniżej:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/bolesne-krwawienie-czy-to-moglo-byc-poronienie-samoistne,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-to-moglo-stanowic-poronienie,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/silne-skurcze-i-krwawienie-a-poronienie.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.