Skrzepy i krwawienie a poronienie

Witam. Mam problem. staram sie z partnerem o dziecko, ostatni okres 9 styczen trwal 8 dni (umnie to normalne) 3 dni po okresie czyli dzis dostalam bardzo obfitego krwawienia boli mnie podbrzusze i jest duzo skrzepow. dodam ze mam okresy nie regularne i ze mam nadrzerke ale robilam cytologie i jest wszystko wporzadku z nia. caly czas leci nigdy nie mialam tak. czy to moze byc poronienie c\y cos innego? prosze o pomoc.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest pilny kontakt z ginekologiem i ustalenie przyczyny krwawienia.