Krwawienie w 8 tygodniu ciąży u 31-letniej kobiety

Jestem w 8 tyg ciąży, trzy dni temu dostałam krwawienia, do rana nie było po nim śladu,ale udałam się do lekarza- z dzieckiem w porządku,serduszko bije,ale lekarz wykrył 2 krwiaki. Przyjmuje luteine, bo rok temu poronilam, acard, a teraz lekarz przepisał cyclonamine. Czy takie krwiaki są groźne? Co to oznacza dla ciąży? Czy powinnam się martwic?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest dalsza obserwacja. proszę koniecznie kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Na pewno wskazany jest odpoczynek.