Krwawienie podczas wczesnej ciąży i stosowanie Duphaston

Witam jestem ostatnia miesiączkę mialam 14sierpnia dzis zaczelam krwawic byłam u lekarza dostałam duphaston 3x1. Maleństwo jest małe tak lekarz powiedział ma niecały 1cm serduszko bije. Mam sie czym martwić?? Po jakim czasie powinno ustąpić krwawienie.

Lek. Tomasz Budlewski

A jak bardzo nasilone jest krwawienie? bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Konieczna jest dalsza obserwacja