Krwawienie w ciąży - czy to oznacza poronienie?

Mam pytanie, może ktoś wie coś na ten temat. Nie miałam okresu 7 tygodni, 3 dni temu dostałam straszny krwotok i udałam się do lekarza, powiedział, że jestem w ciąży około 6 tygodni i powiedział, że jeśli nie ustąpi do 3 dni, abym przyszła z powrotem, krwawię, ale bardzo mało i tak poza tym nic mnie nie boli.
Pomóżcie mi, czy to było poronienie?

Witam serdecznie,

nie można stwierdzić, czy doszło do poronienia. Powinna Pani udać się w wyznaczonym terminie na wizytę do ginekologa. Na podstawie badania ginekologicznego oraz badania USG będzie można odpowiedzieć na to pytanie. Na razie proszę być dobrej myśli oraz odpoczywać.

Pozdrawiam