Krwawienie w ciąży i stosowanie luteiny a ryzyko poronienia

Witam zgłosiłam się dziś kolejny raz do lekarza z krwawieniem, kazał brać luteinę trzy razy dziennie nie pamiętam jak nazwał moja ciąże poronienia , stwierdził ze ciąża jest musze tylko leżeć i unikać stresu , czy jest jakaś szansa ze ciąża się utrzyma????

Dzień dobry!

To lekarz podczas osobistego spotkania powinien przedstawić Pani więcej wyczerpujących informacji, wyjaśnić wyniki badań, stan zdrowia Pani oraz dziecka - i wyjaśnić dalsze zalecenia na okres ciąży. W którym jest Pani tygodniu ciąży?

Pozdrawiam!