Krwawienie z moczem a BHCG

W piątek tak jak pisałam w wcześniejszym pytaniu byłam u lekarza i wyszło mi bhcg 581 nie poszłam wtedy do pracy cały weekend i było wszystko w normie dziś poszłam na kolejne bhcg które mi przepisał zrobiłam i pojechałam do pracy w pracy zaczęłam dzwigać i podnosić ręcę i po ja kim czasie zauważyłam że krwawie mocniej ze skrzepami wraz z moczem. przestraszyłam się i pojechałam do lekarza w dzisiejszych wynikach wyszło że mam bhcg 785,4 czy mam się czegoś obawiać?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Każde krwawienie w ciąży jest niepokojące i powinno być każdorazowo konsultowane z ginekologiem. Beta-hCG narasta, co jest dobrym wskaźnikiem prognostycznym. Jednak najważniejsze jest badanie kliniczne, a nie bad. laboratoryjne.
Skoro występują takie objawy na tak wczesnym etapie, wysiłek fizyczny jest zdecydowanie przeciwwskazany.