Krwawienie z nosa, petting przez bieliznę a ryzyko ciąży

Moje miesiączki12lipiec2013zaczął się kolejny 28 lipca zacząłsię kolejny 21 sierpień 2013 a skończył 27 sierpnia 2013 12 wrzesień miałamkrwawienie z nosa dość dużemoje miesiączki są różnie ale najczęściej mam je co 24 25 dni uprawiałam petting 15 sierpień z chłopakiem mając na sobie bieliznę majtki on natomiast był nago , tydzień po tym zdarzeniu dostałam miesiączki 21sierpnia czy jest czym się martwić ? Kolejna miesiączka 13wrzesien2013 ,16wrzesień2013kolejne krwawienie znosa z rana
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Krwawienie z nosa może być oznaką osłabienia organizmu, przemęczenia, ale także zwiększonego ciśnienia śródczaszkowego i chorób laryngologicznych.
Jeśli krwawienia powtarzają się, należy skontaktować się z lekarzem rodzinnym i wykonać podstawowe badania - morfologię krwi i badanie ogólne moczu.
Być może niezbędna okaże się także konsultacja laryngologiczna.