Krwiak i krwawienie w ciąży

Witam. To moja pierwsza ciaza. Z powodu plamien mialam robione usg i wykazało ze mam krwiaka. Jesli z krwiaka splywa krew lub brazowa wydzielina jest to niebezpieczne bardziej jakby nie bylo plamien? To moj 8 tydzien ciazy. Pomimo krwiaka zarodek rozwija sie prawidlowo.

Aleksander Ropielewski

To zależy od nasilenia krwawienia, jednak nieduży krwiak podkosmówkowy nie jest niebezpieczny (w znakomitej większości przypadków). Należy monitorować krwiaka przy pomocy USG.