Krwiak o dominującej konsystencji plynnej z pasmami włóknika

wynik badania usg po operacji przepukliny pachwinowej , 12 dni od operacji ; krwiak o dominującej konsystencji plynnej z pasmami włóknika odł 0k.75-80mm grubości do 20mm i wym.poprzecznym ok35mm . pytanie co dalej z tym krwiakiem robić ? czy istnieje szansa aby sam sie wchłonął ?

Jeśli krwiak ma strukturę płynną warto go nakłuć i ewakuować zasysając do strzykawki. Trzeba z tym wynikiem pilnie udać się bezpośrednio do chirurga.