Krwiomocz u 7-letniego dziecka

Otrzymałam wyniki mojej 7-letniej córki, które mnie zaniepokoiły(znowu) kolejki u lekarza są spore niestety wizytę mam dopiero za 2 dni do tego czasu proszę Państwa o wstępną konsultację. Nadmienię że córka jest pod opieką poradni nefrologicznej z uwagi na zdiagnozowaną erytrocyturię Morfologia RDW-SD 35.9fl PCT 0.43 reszta w normie Mocz ciężar właściwy1.030 ph 6.0 krew obecna nabłonki płaskie pojed leuk 1-2wpw eryt świeże 8-12 wyługow 0-1

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Na podstawie samych podanych wyników badań, bez dostępu do pozostałych danych medycznych dziecka oraz bez możliwości wykonania badania klinicznego nie można udzielić pełnej konsultacji. Wynik badania ogólnego moczu świadczy o erytrocyturii, wobec prawidłowych pozostałych parametrów morfologii wartości RDW-SD i PCT nie świadczą o patologii.