Badania moczu u 3-letniego dziecka

Proszę o interpretację wyników mojego 3 letniego dziecka. Mocz: Barwa słomkowa Przejrzystość niezupelna Odczyn kwaśny pH 6.0 Ciężar właściwy 1.020 Białko ślad Cukier ciała ketonowe i bilirbina nieobecna. Leukocyty 18-22 wpw Erytrocyty świeże 2-6 wpw Bakterie nieliczne wpw Śluz liczne pasma śluzu Nabłonki płaskie nieliczne Nabłonki okrągłe 1-4 wpw

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. prosze udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.