Krwista biegunka po zatruciu

Tydz.temu bralam antybiotyk towarzyszyla przy tym biegunka.po owym tyg juz nie brania biegunka byla nadal, bylam3dni temu na imprezie wypilam i na 2dzien wymiotowalam.myslalam ze przejdie jednak nie3 dnia takze wtmiotowalam .poszlam do lekarza stwierdzil zatruci dal.leki. mija 4 dzien w sumie 1dzien po lekcha wymitow nie ma,biegunka jest ale pojawila sie w niej krew. Co to moze oznaczac .wizytę u lekarza mam w poniedzialek.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie ponownie udac się do lekarza, po badaniu bedzie mozna cos więcej powiedzieć.