Kształt stolca a nerwica

Witam ;) Mam pytanie ostatnio kiedy oddawalam stolec na początku był on normalnej grubości a przy końcu był wąski. Jakieś półtorej tygodnia temu miałam bóle brzucha i ostatnio przeżyłam trochę stresu. Wspomnę także ze mam zdiagnozowana nerwice. Czy któreś z powyższych może być przyczyną takiego stolca czy jest to coś poważniejszego? trochę się boję że może to być rąk jelita grubego. Dodam także ze stolec mial jakby kwaśny zapach. Bardzo proszę o odpowiedź

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza