Które cykle można uznać za regularne?

Witam. Mam 22 lata. Moje cykle na przełomie ostatniego czasu wynosiły 30, 29, 25, 27, 28 dni. Aktualnie jestem w 30 dniu cyklu i czekam na miesiączkę. Czy można uznać je za regularne? Czy regularne oznaczają co do dnia czy jest jakiś przedział /- kilka dni? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

U Pani występują raczej cykle nieregularne ale żeby to stwierdzić koniecznie jest uzyskanie dodatkowych informacji. Proponuje udać się do ginekologa.