Kuracja Visanne a brak miesiączki

Witam ma endometrioze przyjmuje visanne od 6 miesiecy za kilka dni koncze kuracje. Od 2 miesiecy w ogole nie ma okresu. Niedawno mialam usg lekarz powiedzial ze wszstko ok ale potem w domu na uag sama zauwazylam ze moj prawy jajnik ma 5, 07cm . Co to moze oznaczac? Mialam owulacje?ale nie mam okresu.

Witam,
nie bardzo rozumiem zapis "5, 07 cm"
Jeżeli lekarz ginekolog powiedział że wszystko jest w porządku , to na pewno tak jest.
Lek który Pani otrzymuje ma blokować cykl miesiączkowy i zmniejszać poziom estrogenów, aby złagodzić objawy endometriozy.
Pozdrawiam!