Kurczowa bolesność brzucha a zapalenie trzustki
Co mi jest? 2tyg temu poszlam na pogotowie (podejrzenie zapalania trzustki), skad przewieziono mnie do szpitala. Po 7dniach badan: krwi, moczu, kalu, gastroskopii i usg, nic nie znaleziono. 4dni temu wyszlam bez diagnozy. Objawy: kurczowe bóle brzucha (o roznym nasileniu, od 4miesiecy), biegunka (non stop od ponad 4 miesiecy), wzdęcia (potrafia trwac calymi godz, kilka dni z rzedu), nudności (zazwyczaj od bekania), gazy (nie zaleznie od rodz zywnosci), zmęczenie/osłabienie (moge spac 80h w tyg)

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza gastroenterologa lub lekarza rodzinnego. Po zebraniu wszystkich wyników będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.
portal.abczdrowie.pl
Patronaty