Kwaśny smak w ustach i ból lewego boku a wynik badania

co mam robić żołądek podatny na rozdymanie w trzonie śluzówka brukowana miejscami zaczerwieniona w antrum liczne nadżerki opuszka 12 zniekształcona łatwo krwawiąca polipowate uwypuklenie nieszczelność wpustu pylori dotatni biorę duomox controloc 40 metronidazol polpharma 250 i żle się czuję mam kwaaśność w buzi i boli mnie w lewym boku czy dobrze mnie lecza z góry dziękuję pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Opisane leczenie stosuje się podczas eradykacji bakterii helicobacter pylori. Bakteria ta może powodować opisane objawy dlatego jeżeli test na jej obecność był dodatni to leczenie jest prawidłowe.