Lamblioza i średnie ilości grzybki w kale

witam,  na wizycie endokrynologicznej i tu wszystko pod kontrolą.Ale zaleciła Pani badania na pasożyty, mówiliśmy,że dziecko zgrzyta zębami. Poleciła Pani lab FELIX.W badania wyszły Lambrie nieliczne i średnie ilości grzybni w kale.Leczymy lambrie METRONIDAZOLEM 1/2 TAB 3XDZIENNIE PRZEZ 5 DNI PO 4-6TYG powtórka cyklu.Czy to dobre leczenie?a co z grzybnią Candidia. Bardzo prosze o opinie.Pozdrawiam

Można przeliczyć przeciwgrzybiczo ale ważna jest odpowiednia dieta .bez cukru ograniczyć węglowodany. Nie pamiętam dokładnie bo się tym nie zajmuje ale w internecie można znaleźć. W diecie są też pokarmy których grzyby nie lubią.