Lantigo simplex w wyniku badania histopatologicznego po usunięciu znamienia

Dzień dobry. Niedawno miałam usuwane znamię barwinikowe i własnie odebrałam wyniki histo-pat: Lantigo simplex. Martwi mnie dlaczego nie zostało napisane, że zostalo usunięte w całości? Czy leczenie zostało zakończone, czy jednak powinnam mieć poszerzony margines i co oznacza ten wynik? Będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam, Monika.

Witam. Wynik badania oznacza, że znamię miało charakter łagodny i nie ma potrzeby poszerzania marginesu jego usunięcia.