Laparoskopia pęcherzyka a zaburzenia miesiączkowania

Po 27 dniach mialam okres 12 ego stycznia a czy 17 styczen to byl. Dzien bezplodny czy plodny tez mialam w styczniu laparoskopie pecherzyka zolciowego mialam stosunek z mezem 17 stycznia ale zabezpieczeniem a ciagle nie mam okresu czy to jest ciaza robilam testy i okazuje sie ze nie jestem czy tez chodzi o to ze mialam ta operacje dlatego mi sie opuznia

Magdalena StusiĹska

Opóźnienie okresu może być wywołane różnymi przyczynami- operacja może być jedna z nich.