Niepękające pęcherzyki a starania o ciążę

Witam, Mam 24 lata od roku staram sie z mezem o dziecko, mam problem z niepekajacymi pecherzykami. Na poczatku mialam bardzo wysoka prolaktyne, teraz juz jest zbita i ciagle biore parlodel. Do tego podwyzszone DHEA. Reszta hormonow w normie. Teraz jestem po dwumiesiecznej kuracji diane35. Pecherzyki nadal nie pekaja, zastrzyk 10000 pregnyl nie pomagaja. Lekarz proponuję laparoskopie i straszy in-vitro. Czy udac sie przed tym wszystkim do endokrynologa? Co jeszcze moge zrobic? Prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się konsultacyjnie do lekarza ginekologa. Po badaniu lekarz określi odpowiednie dalsze postępowanie.