Problem z niepękającymi pęcherzykami a planowanie ciąży

Witam, Mam 24 lata, problem z niepekajacymi pecherzykami. Monitoruje cykle u ginekologa, dostaje zastrzyk 10000 pregnylu, ktory niestety nie pomaga. Pecherzyk dalej rosnie, podczas miesiaczki sie wchlania i znowu ten sam schemat. Dodam, ze biore od miesiaca parlodel na obnizenie prolaktyny( norma ok600, wynik ok800). Czuje, ze marnuje tylko czas i pieniedze na monitoringi, leki, ktore nic nie daja. Prosze o rade, co moze byc przyczyna niepekajacych pecherzykow.

Na to pytanie powinien odpowiedzieć pani ginekolog . Zasada jest taka ze po 2 latach nieskutecznego leczenia zmienia się ginekologa