Starania o dziecko a niepękanie pęcherzyków

Witam, Mam 24 lata, od prawie roku staramy sie z mezem o dziecko. Mam stymulacje cykli clostilbegyt, pecherzyki rosna, ale nie pekaja po zastrzyku pregnyl (jednorazowo 15000), co moze byc przyczyna niepekajacych pecherzykow?? Jak mozna temu zaradzic? Dodam, ze od 2 miesięcy biore parlodel na zbicie prolaktyny. Prosze o pomoc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety nie mając Pani pełnej historii zdrowia oraz mozliwosci wykonania badania lekarskiego i USG mało mogę poradzić. Pomimo wszystko musi sie Pani spróbować poradzić lekarza prowadzącego Pani leczenie. Pozdrawiam