Niepękające pęcherzyki a Pregnyl

Witam staram sie o dziecko od jakies czasu ,nie pekaja mi pecherzyki ,kiedy mam miec podany w kwietniu zastrzyk pregnyl jak w marcu 21 mialam okres i od 6 cyklu mam brac na wzrost pecherzyków CLO ,prosze o odpowiedz.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, ważna jest wizyta u ginekologa ktory po wykonaniu badań dokładńie określi cały schemat leczenia. Pozdrawiam