Niepęknięty pęcherzyk o wymiarach 35 mm

Wtym cyklu 10-go dnia mialam sono hsg. dnia 14 poszlam na kontrolna wizyte usg.dodam ze bolalo mnie prawe podbrzusze. lekarz stwierdzil niepekniety pecherzyk, ktory mial juz 35 mm. czy taki pecherzyk jest juz torbielem. kiedy mowimy, ze jest to torbiel. czy alezy to od wielkosci?ginekolog kazal mi przyjsc przed okresem,aby zbadac czy sie wchlonal bo mam miec stymulacje clo. a nie moge brac tych tabletek poki to nie zniknie. ile mniej wiecej to moze potrwac?

Taka zmiana raczej jest już torbielą i jeśli nie wchłonie się po następnym krwawieniu miesiączkowym to raczej taka torbiel może nie ulec już wchłonięciu bez wspomagania farmakologicznego czy też zabiegowego.