Torbiel i niepęknięty pęcherzyk Graffa

Witam na wizycie u ginekologa na usg wyszło że mam torbiel i lekarz powiedział że jest to niepęknięty pęcherzyk graffa i że w kolejnych cyklach się wchłonie i nie wymaga leczenia.chciałabym się dowiedzieć czy taka torbiel jest jakimś zagrożeniem zdrowotnym ?i czy jest możliwość że sama się jednak nie wchłonie??? dziękuję z góry za odpowiedz

czy taka torbiel jest jakimś zagrożeniem zdrowotnym ?
- absolutnie nie, to naturalna torbiel związana z jajeczkowaniem
i czy jest możliwość że sama się jednak nie wchłonie?
- raczej to mało możliwe, ale czasami może tak się wydarzyć, trzeba być pod kontrolą ginekologiczną