Zastrzyk Pregnyl w 11. dniu cyklu

witam mam pytanie po raz pierwszy będe miec robiony zastrzyk pregnyl i nie wiem czy dobrze zrozumiałam moją pania ginekolog ,okres mam co 28 dni czyli zastrzyk powinnam miec podany w 11dc?prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Sadże ze tak ale sa różne metody postępowania. Proponuje kierować sie zaleceniami lekarza ginekołga, jeżeli nie sa jasne zaleceńia, proponuje skontaktować sie z ginekologiem.