Kiedy przyjąć następny zastrzyk antykoncepcyjny?

witam zdecydowalam sie na antykoncepcje poprzez przyjecie zastrzyku na 3 miesiace ...lecz teraz nie jestem pewna czy dobrze zrobilam..powinnam go przyjac w 1 dzien okresu...w Niedziele mialam plamienie w Poniedzialek poszlam zrobic zastrzyk lecz nadal nie bylo to obfite krwawienie i teraz nie jestem pewna czy bedzie on dzialal tak jak powinien ,objawy mam jak na okres bol brzucha itp.czy lepiej odczekac 3 miesiace i przyjac nastepny ,aby miec pewnosc ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ginekologa i ustalenie dalszego postępowania.