Leczenie bakterii przy boreliozie

Od dwóch lat jestem leczona z powodu boreliozy. Przyjmowałam już wiele antybiotyków w ubiegłym roku przez 5 i pół miesiąca. Borelioza wróciła. Aktualny schemat leczenia: Biotraxon (1 g.) dożylnie co 2-gi dzień, w dni bez Biotraxonu na zmianę: Rifampicyna 150 2x1 i Biseptol 480 2x1. Czy antybiotyk podawany co 2-gi dzień spełni swoje zadanie, czy bakterie nie uodpornią się przy takim leczeniu?

Akurat biotriakson lepiej choć 4-5 dni pod rząd. Dawka tez za mała. Choć 3-4 g/ d.
Przyda się też na czysty jakiś Tinidazol.
Może coś dodatkowego na biofilmy np Seropeptaza