Leczenie grzybicy pachwin i moszny

witam mam pytanie dotyczace grzybicy pachwin otóż stwierdzono u mnie tą grzyubice i ona przeniosła się póżniej na moszne.. wizyty u lekarza dermatologa nic nie dawały tylko tyle że schodziło na jakieś pare dni a jak mi sie mascie wyczerpały to wracało.. co mam zrobić jak u nas dermatolog jest jeden i nic nie umie mi poradzić dodam że mialem jeszcze robione badanie krwi na cukrzyce i wyszło ze wszystko w normie. pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie,
ogromnie ważna jest dbałość o higienę, bielizna z naturalnych materiałów oraz stosowanie się do zalecen lekarza.